Mam Moc!

logo

Zgromadziliśmy pierwsze 500 tys. zł.


Dzielimy się dziś z Wami bardzo radosną i ważną dla nas, jak i dla podopiecznych Naszej Fundacji informacją. W tak krótkim czasie od startu platformy zbiórkowej Mam Moc uzbierane zostały środki finansowe w kwocie pół miliona złotych. Pieniądze te są szansą dla osób potrzebujących wsparcia na rozpoczęcie rehabilitacji w prywatnych ośrodkach rehabilitacyjnych w Polsce i za granicą. Osoby, te nie muszą oczekiwać w wielomiesięcznych kolejkach na rozpoczęcie rehabilitacji refundowanej przez NFZ. Ponadto środki te mogą przeznaczyć na zakup niezbędnych w powrocie do zdrowia leków, skorzystania z wizyt u specjalistów, jak również dostosowania mieszkań do ich potrzeb.

Dziękujemy wszystkim osobom, które otworzyły swoje serca i przyłączyły się do zbiórek na Platformie Mam Moc. Bez Was nie byłoby to możliwe!! Dziękujemy. Macie w sobie #moc #mocpomocy


Te 500.000,00 zł to dopiero początek. Nie poprzestajemy w dalszym działaniu. Chcemy dalej wspólnie z ludźmi o dobrych sercach pomagać w powrocie do zdrowia i sprawności kolejnym osobom, które potrzebują wsparcia w trudnej sytuacji, jakiej się znalazły w wyniku choroby lub wypadku.

Przyłącz się do naszego #poMOCnego teamu, razem możemy odmienić życie osób, których jedynym marzeniem jest powrót do zdrowia i sprawności. Pamiętaj, że nawet symboliczna wpłata ma wielkie znaczenie, bo przybliża do realizacji celu. Dziękujemy i pozdrawiamy Fundacja Moc Pomocy.


Udostępnij