Mam Moc!

logo

Zbiórka inna niż wszystkie. Sprawdź dlaczego


Platforma zbiórkowa Mam Moc powstała aby kompleksowo pomagać osobom, którym spokojne życie przerwała choroba lub nieszczęśliwy wypadek. U osób, u których doszło w wyniku wypadku do urazu głowy, urazu rdzenia, amputacji lub innych urazów często konieczna jest szybka i specjalistyczna rehabilitacja. Dlatego w ramach założenia zbiórki na Mam Moc pomagamy również w procesie właściwego doboru rehabilitacji w ośrodkach rehabilitacyjnych w Polsce, jak również za granicą. Współpracujemy z Menadżerem Rehabilitacji, który posiada wiedzę, doświadczenie i niezbędne kwalifikacje zawodowe aby wesprzeć chorych, jak i ich rodziny w wyborze właściwej rehabilitacji. 

Wiemy, że nagła utrata sprawności i/lub zdrowia wiąże się nie tylko z bólem fizycznym, ale często również z niezrozumieniem dlaczego właśnie nas to spotkało. Dlatego w ramach założonej zbiórki umożliwiamy konsultacje psychologiczne, które mogą pomóc w tak trudnej życiowej sytuacji, jak utrata zdrowia lub sprawności. Wsparcie psychologiczne ważne jest również dla rodzin i bliskich osób, które uległy wypadkom, u których zdiagnozowano nowotwór lub inną ciężką chorobę.  


Ważnym aspektem po wypadku lub w trakcie choroby jest również właściwy dobór sprzętu ortopedycznego. W tym zakresie także służymy Ci radą i pomocą. Kluczowe znaczenie ma to przede wszystkim dla osób, które w wyniku wypadku lub choroby przeszły amputację kończyny. Pozyskanie środków i wybór właściwej protezy, która zapewni powrót do sprawności jest bardzo ważnym, ale często trudnym i skomplikowanym procesem. W ramach założenia zrzutki na platformie Mam Moc możesz otrzymać pomoc w tym zakresie. 

Ponadto jeżeli zachodzi taka potrzeba, doradzamy w jaki sposób dostosować mieszkanie, żeby było one komfortowe a jego poszczególne elementy wspierały funkcjonowanie osoby w trakcie choroby lub po wypadku. Podpowiadamy jak poradzić sobie z barierami architektonicznym na zewnątrz mieszkania oraz budynku. Wskazujemy możliwości pozyskania finansowania na ten cel. 

Naszym nadrzędnym celem jest przeprowadzenie osoby potrzebującej pomocy przez wszystkie etapy powrotu do zdrowia i sprawności. Towarzyszenie jej w tej drodze, tak aby nie czuła się zagubiona w tej niecodziennej i trudnej sytuacji. Zatem oprócz możliwości założenia zbiórki i gromadzenia środków udostępniamy kompleksową pomoc naszego fundacyjnego zespołu. Podpowiadamy w jaki sposób najszybciej zgromadzić niezbędne środki finansowe, udostępniamy subkonto, umożliwiamy zbieranie 1% podatku. 

Zakładając zbiórkę na platformie Mam Moc osoby potrzebujące pomocy, mogą skontaktować się również z naszą poMOCną Infolinią, która udzieli wsparcia i odpowiedzi na wiele pytań pojawiających się w tym trudnym momencie życia. Jeśli Ty lub bliska Ci osoba potrzebuje wsparcia zadzwoń do nas pod numer 881 035 005.

Udostępnij